Jan 242016
 

dom sportova ZAGREB

Sljedeće tri nedjelje, 31. siječnja te 7. i 14. veljače, igra se Pojedinačno kadetsko prvenstvo Zagreba  za dobne skupine do 9 i do 11 godina. Organizator natjecanja je Zagrebački šahovski savez. Prvenstvo se igra u Domu sportova, a prijave se predaju prije početka turnira od 8.30 do 9 sati. Organizator osigurava digitalne satove i šahovske garniture. Tempo igre je 30 minuta plus 30 sekundi za svaki odigrani potez pa nema opravdanja za previde! 🙂 Pravo nastupa na turniru imaju svi naši članovi, i to u skupini do 9 godina godišta 2007. i 2008. te u skupini do 11 godina godišta 2005. i 2006. Neki su članovi još na početku svoga šahovskog napretka pa im nastup i nije obvezatan, ali ako žele, dovoljno je da se pojave. Takvo iskustvo obično im puno pomogne u nadolazećim natjecanjima, a posebno za isto prvenstvo sljedeće godine. Za one koji već imaju iskustvo igranja ovog turnira i članove navedene u nastavku teksta nastup je obvezatan. Zabranjeno im je razboliti se, a dužnost roditelja jest organizirati im druge obveze tako da se ne kose s terminima nastupa na turniru te im pripremiti sendviče da izdrže tri kola, koliko ih se igra svaki dan Prvenstva.

Kadeti do 9:

  1. Luka Fiolić
  2. Petar Pisačić
  3. Marko Pisačić

Kadetkinje do 11:

  1. Monika Kolovrat
  2. Lucija Kolovrat
  3. Samanta Halužan
  4. Ana Katarina Hačić

Kadeti do 11:

  1. Juraj Pisačić
  2. Antonio Jurkin

darko
Pravilnik-kadeti-2016

 Posted by at 13:24

Sorry, the comment form is closed at this time.